2019 m. sausio 21 d., pirmadienis

Buhalterinės apskaitos tendencijos

Dauguma buhalterių jau naudoja skaitmeninius įrankius optimizuodami ir kompiuterizuodami kasdienius procesus. Vis dėlto, sparčiai besivystančios technologijos leidžia ir toliau tobulinti bei automatizuoti daugybę buhalterinės apskaitos funkcijų.

Ar buhalterį pakeis robotai? Ne.

Finansų sektorių keičiančios technologijos, visgi, neturėtų pakeisti ar atimti darbo vietos iš buhalterio. Vietoj to, technologijos, pvz., debesys, dirbtinis intelektas (DI) ir kt., suteiks buhalteriams galimybę mažinti rankinį duomenų įvedimą, kuris pagerina duomenų greitį, tikslumą ir kokybę.


Debesų galios panaudojimas


Naudodamiesi internetine apskaitos programa naudotojai finansinius duomenis pasiekia iš bet kurio interneto įjungto įrenginio, dėl to, virtualizacija yra nauja šių dienų norma.

Automatizavimo pagreitinimas


Dirbtinis intelektas (DI) ir mašinų mokymasis nepanaikins žmogiškojo veiksnio. Tai, ką dirbtinis intelektas iš tikrųjų atlieka, tai yra suteikia geresnę prieigą prie daugelio realaus laiko informacijos šaltinių.

Nors algoritmai ir toliau taps galingesni ir efektyvesni rengiant didelius duomenis, kompiuteriai yra tik operacinės mašinos, kurios negali pakeisti žmogaus interpretacinių gebėjimų. Taip pat gana sunku išmokyti mašiną „sveiko“ proto.

Technologijos suteiks mums galimybę naudotis geresniais duomenimis, tačiau buhalteriai yra tie, kurie šią informaciją pritaiko realiame pasaulyje.

Inovatyvus buhalteris užvaldys pasaulį


Debesys, dirbtinis intelektas yra formos, kurios įgalina bei spartina automatizuoti kasdienes operacijas ir funkcijas, tačiau sunkiausiai automatizuojamos funkcijos yra tos, kurios sprendžia ir planuoja. Kadangi administracinės užduotys tampa automatizuotos, ateities buhalteriai užsitikrins perspektyvas per paslaugas, t.y. klientų konsultavimą. Buhalteriams, kurie naudojasi galimybe paversti tikslesnius duomenis į įmanomas įžvalgas, ateitis yra daugiau nei užtikrinta.

Internetine buhalterinės apskaitos programa DINETA.web.

2018 m. liepos 26 d., ketvirtadienis

Internetinės buhalterinės apskaitos programos: 6 privalumai mažoms įmonėms

Dauguma smulkaus verslo savininkų kiekvieną dieną atlieka tam tikras užduotis, kad įmonė galėtų sėkmingai veikti ir plėstis. Sprendimas, kurį vis daugiau mažų įmonių savininikų pasirenka yra šiuolaikinė ir moderni internetinė apskaitos programa, kuri leidžia lengvai ir tiksliai viską apskaičiuoti. Jūsų įmonės finansinė informacija bus saugi, kurią galėsite pasiekti bet kur su tinkamu saugos kodu. Paprasčiau tariant, internetinė buhalterinės apskaitos programa yra puiki investicija bet kokiam smulkiam verslui.

 

1. Naudotojui draugiška aplinka


Apskaitos programa paprastai yra lengvai ir patogiai pasiekiama kiekvienam naudotojui. Tokioje sistemoje galite atnaujinti savo sąskaitas keliais įprastais duomenų įrašais. Tai reiškia, kad jūs ir jūsų darbuotojai neturite nerimauti dėl duomenų – kasdienes užduotis galite atlikti greitai, lengvai ir patogiai, o svarbiausiai – efektyviai, naudojant vos keletą mygtukų paspaudimų.

 

2. Duomenų saugumas


Kadangi tokios buhalterinės apskaitos programos saugo duomenis internete, kai kurie įmonių savininkai gali būti susirūpinę dėl saugumo. Visgi, saugumas yra aukščiausias prioritetas interneto verslo programinės įrangos bendrovių.

 

3. Sąskaitų išrašymas


Vienas iš svarbiausių bet kurio verslo aspektų yra sąskaitų faktūrų išrašymas. Sąskaitų su internetine apskaitos programa kūrimas taupo laiką ir apsaugo nuo nuostolių dėl žmogaus klaidų.

 

4. Tikslumas


Tikslumas yra labai svarbus. Apskaičiavimų klaidos gali sukelti didelių nuostolių ar kitų problemų. Dabar apskaitos programinė įranga neleidžia jums padaryti šių klaidų.

 

5. Našumas


Darbas su dokumentais gali būti varginantis ir nuobodus, todėl darbuotojai bus išsiblaškę ir mažiau efektyvūs. Buhalterinė apskaitos programa internete yra kur kas efektyvesnė už dokumentų užpildymą, nes pusė darbo jau yra atlikta. Tai padeda darbuotojams daug efektyviau atlikti užduotis nei anksčiau.

 

6. Kaina


Viena iš didžiausių naudų internetinės apskaitos programos yra taupymas. Mažoms įmonėms, kurios vykdo griežtus biudžetus, buhalteris gali būti brangus. Net veikianti programinė įranga vidiniame serveryje gali daug kainuoti su visais naujinimais ir sistemos įrankiais. Kai verslas įsigyja internetinę apskaitos programą, ji turi nerimauti tik dėl mokėjimo už programinę įrangą ir darbuotojų mokymą ja naudotis. Kadangi daugelis internetinių programinės įrangos kompanijų naudoja prenumeratas, kiekvieną mėnesį turėsite sumokėti mokestį, o ne didelį vienkartinį pirkimą.

Daugiau apie verslo valdymo sistemų nuomą galite rasti dineta.eu.
Apskaitos programa DINETA.web

2017 m. lapkričio 17 d., penktadienis

Ar saugu naudotis internetine buhalterinės apskaitos programa?

Vis daugiau verslų šiomis dienomis renkasi bei pereina prie internetinės buhalterinės apskaitos programos, kurią galima pasiekti iš bet kurio taško. Internetinė apskaitos programa leidžia naudotojams būti mobiliems. Tačiau tokia galimybė kiekvieną priverčia susimąstyti apie duomenų saugumą. 

Duomenų laikymas

Kadangi kiekvienas esame susipažinę su duomenų saugojimu, dėl to pirmasis klausimas besinaudojant internetine apskaitos programa yra, kur jūs saugojate duomenis? Gera ir patikima internetinė programa turės serverį, kuris apsaugotas ne tik fiziškai, bet ir elektroniniu būdu. Duomenys paprastai yra koduoti, tad tokiu būdu apsisaugoma nuo įsilaužėlių. Taip pat yra saugomos duomenų kopijos, todėl bet kuriuo metu galima sistemiškai atstatyti duomenis į prieš tai buvusią informaciją. 

Duomenų perdavimas

Dažniausiai duomenų perdavimo klausimas internetinių sistemų naudotojams nekyla, tačiau tai dar vienas duomenų saugumo klausimas, kai duomenys yra perduodami iš naudotojo kompiuterio į serverius. Tą galima būtų palyginti su futbolu, kuomet kamuolys yra perduodamas tarp žaidėjų ir yra išvengiama jo perėmimo. Paprastai daugelis internetinių paslaugų naudoja 256 bitų koduotę, kuri ir apsaugo duomenis kuomet jie yra perduodami.

Žmogiškasis veiksnys

Daugeliu atvejų duomenų saugumas priklauso ir nuo paties naudotojo. Dažnai yra kalbama ir rekomenduojama keisti sistemų slaptažodžius, jų neužrašinėti ir palikti lengvai pastebimus ir randamus ar matomoje vietoje. Taip pat, nerekomenduojama išsaugoti automatu kompiuteryje ar palikti neatsijungus nuo internetinės buhalterinės apskaitos programos, nes prisėdus prie kompiuterio pašaliniam asmeniui, jūsų duomenys tampa nebesaugūs.

Apskaitos programa DINETA.web

2017 m. rugsėjo 11 d., pirmadienis

Apskaitos programa „debesyje“. Kas tai?

Apskaitos programa „debesyje“ yra panaši į tradicinę apskaitos sistemą, tačiau pagrindinis išskirtinumas yra tas, jog buhalterinės apskaitos programos duomenys yra laikomi „debesyje“. Tokiai sistemai nereikalinga sudėtinga IT infrastruktūra, nes visi duomenys yra siunčiami, apdorojami ir laikomi „debesyje“. Visos operacijos yra vykdomos „debesyje“, o ne naudotojo kompiuteryje.

Besinaudojantys buhalterinės apskaitos programa „debesyje“ lengvai duomenis pasiekia internetu. Tai yra viskas, ko reikia naudojantis buhalterine programa „debesyje“. Tokiu būdu įmonės sutaupo investicijas į brangią ir sudėtingą IT infrastruktūrą, kuri yra reikalinga tradicinei apskaitos programai.

Tai taip pat įgalina kompanijas įdarbinti žmones iš skirtingų miestų, nes prie buhalterinės apskaitos programos „debesyje“ galima prisijungti iš bet kur ir bet kurio kompiuterio, kuris turi interneto prieigą.  

Su debesies apskaita galima daug lengviau bei greičiau gauti reikalingas ataskaitas, kurios suformuojamos realiuoju laiku ir nereikia laukti dienos pabaigos, jog gautumėte visus reikalingus duomenis. Įmonės, kurios naudojasi apskaitos programomis „debesyje“ gauna internetinės buhalterinės programos atnaujinimus nemokamai ir iš karto.

Kas skiria apskaitos programą „debesyje“ nuo tradicinės apskaitos sistemos?


Yra keletas svarbių veiksnių, skiriančių apskaitos programą „debesyje“ nuo tradicinės buhalterinės apskaitos programos:

1. Debesies apskaita yra daug lankstesnė. Apskaitos programos duomenys gali būti pasiekiami iš bet kurio pasaulio taško, kur yra internetas. Taip pat veikia mobiliuosiuose įrenginiuose. Fizinė sistemos vieta tokiu atveju nėra fiksuojama ir įmonės darbuotojai nėra pririšti prie buvimo ofise, norėdami pasinaudoti apskaitos programa „debesyje“.

2. Buhalterinės apskaitos programa „debesyje“ atnaujinama automatiškai, be jokio naudotojo įsikišimo. Visi duomenys naudotoją pasiekia iš karto, lengvai ir paprastai.

3. Apskaitos programos „debesyje“ ataskaitos yra formuojamos realiuoju laiku, dėl to sumažėja žmogiškųjų klaidų, kurios gali būti, kai reikia daug "rankio" darbo. Debesies apskaita yra automatizuota, siekiant išvengti šių klaidų. 

Buhalterinės apskaitos programa DINETA.web yra debesies apskaitos sistema


Viena iš daugelio šiuolaikinių ir modernių debesies apskaitos sistemų yra DINETA.web. Buhalterinės programos DINETA.web funkcionalumas gali būti nuolat pildomas, o naudotojai gauna šimtaprocentinį sistemos funkcionalumą, atnaujinimus ir techninę apskaitos programos naudojimosi pagalbą. Daugiau apie modernią ir šiuolaikišką buhalterinės apskaitos programą skaitykite dineta.eu tinklalapyje.

Internetine buhalterine apskaitos programa

2017 m. gegužės 17 d., trečiadienis

Verslo valdymo sistemos evoliucija

1990 m. pirmą kartą verslo valdymo sistemos terminas buvo panaudotas Gideon Gartner‘io, tačiau sąvokos šaknys siekia 1960-tuosius metus. Tuo metu terminas buvo naudojamas kalbant apie atsargų valdymą gamybos sektoriuje. Programinės įrangos kūrėjai pateikė programas, kurios stebėjo atsargų valdymą, teikė ataskaitas apie jų statusą.

1970-taisiais visa tai evoliucionavo į atsargų planavimą (angl. MRP – Material Requirement Planning), kur sistemos jau turėjo produkcijos užsakymo grafiką, pagal kurį automatiškai buvo planuojamos atsargos.

1980-taisiais metais atsargų planavimo sistema dar labiau patobulėjo ir išaugo į sudėtingesnius gamybos procesus valdančią sistemą.

1990 m. tokios sistemos išsiplėtė tiek, jog apėmė bene visus versle veikiančius darbo procesus, vienydama ne tik gamybos procesus, bet ir kitus veiklą apimančius procesus, kaip buhalterinė apskaita, klientų aptarnavimas ir daug kitų taip įgaudama jau dabar naudojamą verslo valdymo sistemos terminą (angl. ERP – Enterprise Resource Planning).

Šiandieną verslo valdymo sistemos taip pat ir analizuoja verslo valdymo procesus, siūlydamos efektyvius bei optimizuotus verslo funkcijų sprendimus ir marketingo, elektroninės komercijos srityse. Dėl šių priežasčių daugelis šiandieninių kompanijų, norėdamos optimizuoti savo veiklą, daryti efektyvesne bei išnaudoti turimus resursus įgyjant konkurencinį pranašumą, diegiasi verslo valdymo sprendimus.

Konkurencinė aplinka skatina ne tik dideles įmones imtis veiklos efektyvumą gerinančių sistemų diegimo, tačiau jau ir vidutinio dydžio bei mažos kompanijos įsitikinusios, jog diegti debesų kompiuterijos principu veikiančias verslo valdymo programas yra teisingas sprendimas. Debesų technologija veikiančios programos ne tik taupo laiką, tačiau mažina investicijas į programas, kurių daugeliui verslų yra reikalingos. Verslo valdymo programos, veikiančios internete, yra lengvai adaptuojamos įmonėse, todėl darbuotojai gali labai greitai prisitaikyti prie pasikeitusios sistemos, o kai kurios jų netgi suteikia daugiau laisvės.

Kuomet nustojate galvoję apie verslo valdymo sistemų vertę ir naudą kompanijai, iš karto galite pamatyti visas priežastis, dėl ko jos tampa tokios populiarios 21 amžiaus versluose.

DINETA siūlo verslo valdymo sistemą DINETA.ekosistema, kuri apima buhalterinės apskaitos programą, kompiuterizuotą kasos darbo vietą, atsargų valdymą, klientų valdymo sistemą bei kitas integracijas. 

2017 m. balandžio 24 d., pirmadienis

Verslo valdymo sistema mažmeninei, didmeninei prekybai - DINETA.ekosistema

DINETA verslo valdymo sistemos, tai programos, kurių tikslas yra integruoti informaciją tarp pagrindinių organizacijos padalinių, siekiant palengvinti įmonės valdymą bei suvaldyti informacijos srautus. DINETA.ekosistema – tai verslo valdymo sistema, kuri vientisai integruoja visus kompanijos darbo procesus, pvz., atsargų valdymą, užsakymų kontrolę, klientų aptarnavimą, finansų ir žmogiškųjų išteklių valdymą, ir t. t. Tai verslo valdymo sistema, skirta verslo procesams gerinti, efektyvesniems sprendimams priimti ir vykdyti bei įgauti didesnį konkurencijos pranašumą esamoje rinkoje.

DINETA.ekosistema sistemos branduolį sudaro kelios verslo valdymo programos: internetinė buhalterinės apskaitos programa DINETA.web, kasos programa DINETA.pos, sandėlio ir užsakymų valdymo programa DINETA.retail bei verslo analitikos įrankis DINETA.analitika.

Internetinė buhalterinės apskaitos programa DINETA.web


Internetinė apskaitos programa DINETA.web leidžia realiuoju laiku valdyti įmonės informaciją, nes programa veikia online. Tai leidžia įmonei kaupti ir strategiškai naudoti duomenis tolesniam sprendimų priėmimui bei reakcijai į besikeičiančius duomenis realiuoju laiku. Nereikia laukti atsinaujinančių duomenų dienos pabaigoje, ypač jei buhalterinės apskaitos programa DINETA.web yra integruota su kasos programa DINETA.pos. 

Kasos programa DINETA.pos


Vienas iš DINETA POS programos išskirtinumų - ji yra ypač lanksti integracijai su kitomis IS sistemomis. Duomenų apsikeitimas vyksta realiuoju laiku ir tik šiam procesui yra reikalingas internetas, kitu atveju kasos programa veikia autonomiškai ir savarankiškai

Programa be standartinių kasos programos funkcionalumų taip pat talpina  PaySera mokėjimus, loto bilietų pardavimu bei laimėjimų išmokėjimais ir kt. papildomus funkcionalumus.

Tiekimo grandinės valdymo sistema DINETA.retail


Naudodami sandėlio valdymo ir automatinių užsakymų generavimo programa DINETA.retail jūs užtrikrinsite prekių pristatymą laiku ir nereikės kaupti atsargų sandėlyje. DINETA.retail automatiškai generuoja užsakymus pagal nustatytus požymius ir pan. Tokiu būdu minimizuosite atsargas sandėlyje, pagerinsite prekių ir paslaugų tiekimą įvairiais kanalais, o realiuoju laiku galėsite stebėti užsakymo būkles ir reaguoti į kasdienes situacijas efektyviau.

Verslo analitika – DINETA.analitika


DINETA verslo analitika yra programinis įrankis, kurio pagrindinė užduotis yra surinkti, analizuoti duomenis iš visų įmonėje naudojamų sistemų bei pateikti informaciją naudotojui suprantamiausiu būdu, t.y. lentelėmis, grafikais ir pan. Šios sistemos technologija yra pagrįsta OLAP. Tai yra sudėtinga technologija, naudojanti kelių matų struktūras, galinčias suteikti prieigą prie analizuojamų duomenų. DINETA.analitika naudoja šią tvarką ir PivotTable arba PivotChart ataskaitose pateikiami analitiniai duomenys, pvz., bendrąją pardavimo sumą atitinkamame regione kur pardavimas yra ypač geras arba blogas ir pan.

2017 m. vasario 20 d., pirmadienis

10 priežasčių, kodėl naudoti verslo valdymo sistemą DINETA.web?

Paprastai, kiekvienos šiomis dienos siūlomos verslo valdymo sistemos tikslas ir siekiamybė yra suefektyvinti, optimizuoti ir automatizuoti įmonėje veikiančius darbo procensus, dėl to, labai svarbu rinktis tokią sistemą apsvarsčius visas jos galimybes bei tiklus, kurių siekiama pačioje įmonėje. Verso valdymo sistemų diegimas gali būti tiek pat sudėtingas, kaip ir tiek pat paprastas. Vienas iš paprastesnių verslo valdymo sistemų būtų DINETA.web.

1.       Šimtaprocentinis funkcionalumas

 

Buhalterinės apskaitos programa DINETA.web nėra vien tik paprasta apskaitos programa, tačiau vienas iš šios sistemos privalumų yra gaunamas šimtaprocentinis funkcionalumas. Pasirinkę DINETA.web sistemą verslai įsigyja dinamišką sistemą, kuri bene kasdien atnaujinama, t.y. pildomas sistemos funkcionalumas, kuris papildomai nieko nekainuoja. DINETA.web yra nedaloma į atskirus modulius.

 

2.       Veikia internete

 

Bene pagrindinis internetinės verslo valdymo sistemos DINETA.web pranašumas yra tas, jog ji veikia internete, kitaip – online. Buhalterinė sistemos diegimo proceso, kurį paprastai suprantame kaip programos įrašymą į kompiuterį ir pan. – nėra. Internetas yra viskas – ką reikia turėti kompiuteryje, norint pradėti naudotis DINETA.web apskaitos programa. 

 

3.       Licencijų nuoma

 

Kadangi internetinė apskaitos programa DINETA.web veikia internete, jos licencinį paketą galima nuomoti. Tai yra be galo patogu, nes bet kuriuo metu jų kiekį galite reguliuoti, t.y. didinti arba mažinti, o už tai mokėsite tik mėnesio nuomos mokestį. Licencijas patogu didinti arba mažinti uomet, kai į sistemą reikalinga suvesti nemažą kiekį duomenų, kai reikia, jog dirbtų daugiau žmonių.

 

4.       Lojalumo sistemų valdymas

 

Buhalterinės apskaitos sistema DINETA.web naudojama ir lojalumo sistemų valdymui, kurios gali veikti savarankiškai arba kartu su kitomis lojalumo sistemomis.

 

5.       Kiekinė apskaita 

 

DINETA.web yra pažangi kiekinės apskaitos programa, kurioje galima rasti visas atsargų operacijas, ataskaitas bei jas tobulinti pagal individualius verslo poreikius.  

 

6.       Operacijos automatizuotos

 

Visos DINETA.web buhalterinės programos operacijos yra automatizuotos, gali veikti centralizuotai, dėl to lengvai ir paprastai valdoma sistema apima sudėtingus darbo procesus.

 

7.       Paprasta ir intuityvi naudotojo sąsaja

 

Apskaitos programos naudotojo sąsaja yra itin paprasta ir patraukli. Pagrindiniame programos lange iš karto yra matomi visi sistemos moduliai. Visi sistemos mygtukai funkcionuoja ir yra patogiai randami ir suprantami.

 

8.       Integracijos su kitomis IT sistemomis

 

Verslo valdymo sistema DINETA.web yra lanksti dėl to lengvai integruojama su kitomis informacinėmis sistemomis: kasos programa (DINETA.pos), el.parduotuvėmis, sandėlio programomis (DINETA.retail) ir kt. Sistemoje taip pat yra integruoti naujausi banko išrašai, taip pat VMI i.MAS bei kiti kasdieniam darbui reikalingi sprendimai.

 

9.       Pagrindiniai buhalterinės apskaitos moduliai

 

DINETA.web turi visus pagrindinius buhalterinei apskaitai reikalingus modulius: Registrai, Ilgalaikis turtas, Pirkimai, Pardavimai, Ataskaitos, Atsargos ir kt. Be to, buhalterinės apskaitos programa yra integruota su darbo užmokesčio programa.

 

10.   Nemokamos konsultacijos, programos atnaujinimai

 

Be to, DINETA siūlo nemokamas konsultacijas telefonu bei el.laiškais, programos atnaujinimus, todėl visais klausimais galima kreiptis į konsultacijų skyrių.

Buhalterine apskaitos programa DINETA.web