2019 m. sausio 21 d., pirmadienis

Buhalterinės apskaitos tendencijos

Dauguma buhalterių jau naudoja skaitmeninius įrankius optimizuodami ir kompiuterizuodami kasdienius procesus. Vis dėlto, sparčiai besivystančios technologijos leidžia ir toliau tobulinti bei automatizuoti daugybę buhalterinės apskaitos funkcijų.

Ar buhalterį pakeis robotai? Ne.

Finansų sektorių keičiančios technologijos, visgi, neturėtų pakeisti ar atimti darbo vietos iš buhalterio. Vietoj to, technologijos, pvz., debesys, dirbtinis intelektas (DI) ir kt., suteiks buhalteriams galimybę mažinti rankinį duomenų įvedimą, kuris pagerina duomenų greitį, tikslumą ir kokybę.


Debesų galios panaudojimas


Naudodamiesi internetine apskaitos programa naudotojai finansinius duomenis pasiekia iš bet kurio interneto įjungto įrenginio, dėl to, virtualizacija yra nauja šių dienų norma.

Automatizavimo pagreitinimas


Dirbtinis intelektas (DI) ir mašinų mokymasis nepanaikins žmogiškojo veiksnio. Tai, ką dirbtinis intelektas iš tikrųjų atlieka, tai yra suteikia geresnę prieigą prie daugelio realaus laiko informacijos šaltinių.

Nors algoritmai ir toliau taps galingesni ir efektyvesni rengiant didelius duomenis, kompiuteriai yra tik operacinės mašinos, kurios negali pakeisti žmogaus interpretacinių gebėjimų. Taip pat gana sunku išmokyti mašiną „sveiko“ proto.

Technologijos suteiks mums galimybę naudotis geresniais duomenimis, tačiau buhalteriai yra tie, kurie šią informaciją pritaiko realiame pasaulyje.

Inovatyvus buhalteris užvaldys pasaulį


Debesys, dirbtinis intelektas yra formos, kurios įgalina bei spartina automatizuoti kasdienes operacijas ir funkcijas, tačiau sunkiausiai automatizuojamos funkcijos yra tos, kurios sprendžia ir planuoja. Kadangi administracinės užduotys tampa automatizuotos, ateities buhalteriai užsitikrins perspektyvas per paslaugas, t.y. klientų konsultavimą. Buhalteriams, kurie naudojasi galimybe paversti tikslesnius duomenis į įmanomas įžvalgas, ateitis yra daugiau nei užtikrinta.

Internetine buhalterinės apskaitos programa DINETA.web.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą