2017 m. rugsėjo 11 d., pirmadienis

Apskaitos programa „debesyje“. Kas tai?

Apskaitos programa „debesyje“ yra panaši į tradicinę apskaitos sistemą, tačiau pagrindinis išskirtinumas yra tas, jog buhalterinės apskaitos programos duomenys yra laikomi „debesyje“. Tokiai sistemai nereikalinga sudėtinga IT infrastruktūra, nes visi duomenys yra siunčiami, apdorojami ir laikomi „debesyje“. Visos operacijos yra vykdomos „debesyje“, o ne naudotojo kompiuteryje.

Besinaudojantys buhalterinės apskaitos programa „debesyje“ lengvai duomenis pasiekia internetu. Tai yra viskas, ko reikia naudojantis buhalterine programa „debesyje“. Tokiu būdu įmonės sutaupo investicijas į brangią ir sudėtingą IT infrastruktūrą, kuri yra reikalinga tradicinei apskaitos programai.

Tai taip pat įgalina kompanijas įdarbinti žmones iš skirtingų miestų, nes prie buhalterinės apskaitos programos „debesyje“ galima prisijungti iš bet kur ir bet kurio kompiuterio, kuris turi interneto prieigą.  

Su debesies apskaita galima daug lengviau bei greičiau gauti reikalingas ataskaitas, kurios suformuojamos realiuoju laiku ir nereikia laukti dienos pabaigos, jog gautumėte visus reikalingus duomenis. Įmonės, kurios naudojasi apskaitos programomis „debesyje“ gauna internetinės buhalterinės programos atnaujinimus nemokamai ir iš karto.

Kas skiria apskaitos programą „debesyje“ nuo tradicinės apskaitos sistemos?


Yra keletas svarbių veiksnių, skiriančių apskaitos programą „debesyje“ nuo tradicinės buhalterinės apskaitos programos:

1. Debesies apskaita yra daug lankstesnė. Apskaitos programos duomenys gali būti pasiekiami iš bet kurio pasaulio taško, kur yra internetas. Taip pat veikia mobiliuosiuose įrenginiuose. Fizinė sistemos vieta tokiu atveju nėra fiksuojama ir įmonės darbuotojai nėra pririšti prie buvimo ofise, norėdami pasinaudoti apskaitos programa „debesyje“.

2. Buhalterinės apskaitos programa „debesyje“ atnaujinama automatiškai, be jokio naudotojo įsikišimo. Visi duomenys naudotoją pasiekia iš karto, lengvai ir paprastai.

3. Apskaitos programos „debesyje“ ataskaitos yra formuojamos realiuoju laiku, dėl to sumažėja žmogiškųjų klaidų, kurios gali būti, kai reikia daug "rankio" darbo. Debesies apskaita yra automatizuota, siekiant išvengti šių klaidų. 

Buhalterinės apskaitos programa DINETA.web yra debesies apskaitos sistema


Viena iš daugelio šiuolaikinių ir modernių debesies apskaitos sistemų yra DINETA.web. Buhalterinės programos DINETA.web funkcionalumas gali būti nuolat pildomas, o naudotojai gauna šimtaprocentinį sistemos funkcionalumą, atnaujinimus ir techninę apskaitos programos naudojimosi pagalbą. Daugiau apie modernią ir šiuolaikišką buhalterinės apskaitos programą skaitykite dineta.eu tinklalapyje.

Internetine buhalterine apskaitos programa

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą