2017 m. balandžio 24 d., pirmadienis

Verslo valdymo sistema mažmeninei, didmeninei prekybai - DINETA.ekosistema

DINETA verslo valdymo sistemos, tai programos, kurių tikslas yra integruoti informaciją tarp pagrindinių organizacijos padalinių, siekiant palengvinti įmonės valdymą bei suvaldyti informacijos srautus. DINETA.ekosistema – tai verslo valdymo sistema, kuri vientisai integruoja visus kompanijos darbo procesus, pvz., atsargų valdymą, užsakymų kontrolę, klientų aptarnavimą, finansų ir žmogiškųjų išteklių valdymą, ir t. t. Tai verslo valdymo sistema, skirta verslo procesams gerinti, efektyvesniems sprendimams priimti ir vykdyti bei įgauti didesnį konkurencijos pranašumą esamoje rinkoje.

DINETA.ekosistema sistemos branduolį sudaro kelios verslo valdymo programos: internetinė buhalterinės apskaitos programa DINETA.web, kasos programa DINETA.pos, sandėlio ir užsakymų valdymo programa DINETA.retail bei verslo analitikos įrankis DINETA.analitika.

Internetinė buhalterinės apskaitos programa DINETA.web


Internetinė apskaitos programa DINETA.web leidžia realiuoju laiku valdyti įmonės informaciją, nes programa veikia online. Tai leidžia įmonei kaupti ir strategiškai naudoti duomenis tolesniam sprendimų priėmimui bei reakcijai į besikeičiančius duomenis realiuoju laiku. Nereikia laukti atsinaujinančių duomenų dienos pabaigoje, ypač jei buhalterinės apskaitos programa DINETA.web yra integruota su kasos programa DINETA.pos. 

Kasos programa DINETA.pos


Vienas iš DINETA POS programos išskirtinumų - ji yra ypač lanksti integracijai su kitomis IS sistemomis. Duomenų apsikeitimas vyksta realiuoju laiku ir tik šiam procesui yra reikalingas internetas, kitu atveju kasos programa veikia autonomiškai ir savarankiškai

Programa be standartinių kasos programos funkcionalumų taip pat talpina  PaySera mokėjimus, loto bilietų pardavimu bei laimėjimų išmokėjimais ir kt. papildomus funkcionalumus.

Tiekimo grandinės valdymo sistema DINETA.retail


Naudodami sandėlio valdymo ir automatinių užsakymų generavimo programa DINETA.retail jūs užtrikrinsite prekių pristatymą laiku ir nereikės kaupti atsargų sandėlyje. DINETA.retail automatiškai generuoja užsakymus pagal nustatytus požymius ir pan. Tokiu būdu minimizuosite atsargas sandėlyje, pagerinsite prekių ir paslaugų tiekimą įvairiais kanalais, o realiuoju laiku galėsite stebėti užsakymo būkles ir reaguoti į kasdienes situacijas efektyviau.

Verslo analitika – DINETA.analitika


DINETA verslo analitika yra programinis įrankis, kurio pagrindinė užduotis yra surinkti, analizuoti duomenis iš visų įmonėje naudojamų sistemų bei pateikti informaciją naudotojui suprantamiausiu būdu, t.y. lentelėmis, grafikais ir pan. Šios sistemos technologija yra pagrįsta OLAP. Tai yra sudėtinga technologija, naudojanti kelių matų struktūras, galinčias suteikti prieigą prie analizuojamų duomenų. DINETA.analitika naudoja šią tvarką ir PivotTable arba PivotChart ataskaitose pateikiami analitiniai duomenys, pvz., bendrąją pardavimo sumą atitinkamame regione kur pardavimas yra ypač geras arba blogas ir pan.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą