2017 m. vasario 20 d., pirmadienis

10 priežasčių, kodėl naudoti verslo valdymo sistemą DINETA.web?

Paprastai, kiekvienos šiomis dienos siūlomos verslo valdymo sistemos tikslas ir siekiamybė yra suefektyvinti, optimizuoti ir automatizuoti įmonėje veikiančius darbo procensus, dėl to, labai svarbu rinktis tokią sistemą apsvarsčius visas jos galimybes bei tiklus, kurių siekiama pačioje įmonėje. Verso valdymo sistemų diegimas gali būti tiek pat sudėtingas, kaip ir tiek pat paprastas. Vienas iš paprastesnių verslo valdymo sistemų būtų DINETA.web.

1.       Šimtaprocentinis funkcionalumas

 

Buhalterinės apskaitos programa DINETA.web nėra vien tik paprasta apskaitos programa, tačiau vienas iš šios sistemos privalumų yra gaunamas šimtaprocentinis funkcionalumas. Pasirinkę DINETA.web sistemą verslai įsigyja dinamišką sistemą, kuri bene kasdien atnaujinama, t.y. pildomas sistemos funkcionalumas, kuris papildomai nieko nekainuoja. DINETA.web yra nedaloma į atskirus modulius.

 

2.       Veikia internete

 

Bene pagrindinis internetinės verslo valdymo sistemos DINETA.web pranašumas yra tas, jog ji veikia internete, kitaip – online. Buhalterinė sistemos diegimo proceso, kurį paprastai suprantame kaip programos įrašymą į kompiuterį ir pan. – nėra. Internetas yra viskas – ką reikia turėti kompiuteryje, norint pradėti naudotis DINETA.web apskaitos programa. 

 

3.       Licencijų nuoma

 

Kadangi internetinė apskaitos programa DINETA.web veikia internete, jos licencinį paketą galima nuomoti. Tai yra be galo patogu, nes bet kuriuo metu jų kiekį galite reguliuoti, t.y. didinti arba mažinti, o už tai mokėsite tik mėnesio nuomos mokestį. Licencijas patogu didinti arba mažinti uomet, kai į sistemą reikalinga suvesti nemažą kiekį duomenų, kai reikia, jog dirbtų daugiau žmonių.

 

4.       Lojalumo sistemų valdymas

 

Buhalterinės apskaitos sistema DINETA.web naudojama ir lojalumo sistemų valdymui, kurios gali veikti savarankiškai arba kartu su kitomis lojalumo sistemomis.

 

5.       Kiekinė apskaita 

 

DINETA.web yra pažangi kiekinės apskaitos programa, kurioje galima rasti visas atsargų operacijas, ataskaitas bei jas tobulinti pagal individualius verslo poreikius.  

 

6.       Operacijos automatizuotos

 

Visos DINETA.web buhalterinės programos operacijos yra automatizuotos, gali veikti centralizuotai, dėl to lengvai ir paprastai valdoma sistema apima sudėtingus darbo procesus.

 

7.       Paprasta ir intuityvi naudotojo sąsaja

 

Apskaitos programos naudotojo sąsaja yra itin paprasta ir patraukli. Pagrindiniame programos lange iš karto yra matomi visi sistemos moduliai. Visi sistemos mygtukai funkcionuoja ir yra patogiai randami ir suprantami.

 

8.       Integracijos su kitomis IT sistemomis

 

Verslo valdymo sistema DINETA.web yra lanksti dėl to lengvai integruojama su kitomis informacinėmis sistemomis: kasos programa (DINETA.pos), el.parduotuvėmis, sandėlio programomis (DINETA.retail) ir kt. Sistemoje taip pat yra integruoti naujausi banko išrašai, taip pat VMI i.MAS bei kiti kasdieniam darbui reikalingi sprendimai.

 

9.       Pagrindiniai buhalterinės apskaitos moduliai

 

DINETA.web turi visus pagrindinius buhalterinei apskaitai reikalingus modulius: Registrai, Ilgalaikis turtas, Pirkimai, Pardavimai, Ataskaitos, Atsargos ir kt. Be to, buhalterinės apskaitos programa yra integruota su darbo užmokesčio programa.

 

10.   Nemokamos konsultacijos, programos atnaujinimai

 

Be to, DINETA siūlo nemokamas konsultacijas telefonu bei el.laiškais, programos atnaujinimus, todėl visais klausimais galima kreiptis į konsultacijų skyrių.

Buhalterine apskaitos programa DINETA.web

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą