2016 m. liepos 25 d., pirmadienis

Verslo valdymo sistemos DINETA.ekosistema paprastumas

DINETA.ekosistema yra verslo valdymo sistema, kuria jau naudojasi mažmeninės prekybos verslai Lietuvoje bei Airijoje. DINETA.ekosistema sistemą sudaro trijų UAB DINETA siūlomų programų branduolys: internetinės buhalterinės apskaitos programos DINETA.web, kasos programos DINETA.pos, tiekimo grandinės valdymo sistemos DINETA.retail.

Buhalterinės apskaitos programos DINETA.web funkcionalumas

Buhalterinės programos DINETA.web paprastumas yra tame, jog tai galinga apskaitos programa, tačiau turinti lengvą ir patogią naudotojo sąsają, tad naudotis šia programa tampa itin paprasta. DINETA.web užyra internetinė buhalterinės apskaitos programa, todėl prisijungti prie jos, jums tereikia kompiuterio ir interneto. Įsigyję DINETA.web licencinį paketą gaunate ir visą programos funkcionalumą.

Buhalterinės apskaitos programa DINETA.web turi visus buhalterinei apskaitai reikalingus modulius, o mėnesio kaina siekia vos 32 Eur. Įsigiję šią programą jums bus suteiktas visas apskaitos programos funkcionalumas, kuris nebus dalomas į modulius.

Kasos programos DINETA.pos autonomiškumas

Kasos programa DINETA.pos yra autonomiška programa, kuriai interneto ryšys yra reiklaingas apsikeičiant duomenimis. DINETA.pos atlieka visas standartines kasos darbo programai reikalingas funkcijas. Kasos programa gali būti lengvai suderinama su įvairiomis svarstyklėmis, fiskaliniais blokais ir kortelių skaitytuvais.

Sandėlio valdymo sistema DINETA.retail

Tiekimo grandinės valdymas iš šalies gali būti suvokiamas kaip sudėtingas procesas, kuriam reikia kelių programų ar žmogaus priežiūros. Anaiptol, DINETA.retail suvaldo visus procesus. Programa automatiškai formuoja užsakymus tiekėjams, skaičiuoja labiausiai perkamas prekes, mažina perteklių sandėlyje bei apskaičiuoja prekių trūkumą, tiksliau naikina spragas.  

Apskaitos programa

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą